יתרונות השימוש בשירות 'מזכירה חיצונית-אישית' במסגרת המוקד החכם

מוקד ג.ש מכירות אפקטיביות, הוא לא רק מוקד מכירות/תיאום פגישות מוביל, הוא גם מאפשר לכל בעל/ת עסק, מנכ"ל/ית או עצמאיים, לקבל מנהלת משרד מומחית, מזכירה אישית שתענה ותבצע משימות הכתבה, דיוור ועוד. קיראו על היתרונות של השימוש בשירות הייחודי.

4 יתרונות מרכזיים למשתמשים בשירות 'מזכירה-אישית-חיצונית':

לא מאבדים שיחות - עסקים פעילים מאבדים לפעמים עד 20% מהשיחות. כמו בכל עסק, המענה לאותן 'שיחות אבודות', גם אצלך השיפור והמענה הקבוע יכולים לעשות את ההבדל העסקי בין עסק מדשדש למצליח.

שעות הפעילות מתרחבות - כאשר אתם בפגישה או החלטתם שב 16:00 מסתיים יום העבודה שלכם, כוחות השוק ממשיכים לפעול ולצרוך. שירות מזכירות חיצוני מלא, יתן מענה גם מעבר לשעות הפעילות שלכם בפועל ועד 24/7 בהתאם לצורך.

לא מבזבזים פירסום - אם זכיתם לפירסום בכתבה אוהדת, או מימנתם שלטי חוצות ו/או קידום באינטרנט, ודאי תחושו שהצלחת הקמפיין מתורגמת מיידית לעלייה במספר הפניות לעסק. כדאי להימנע במיוחד בשלבים כאלו מהפנייה לתא קולי או מענה אוטומטי סתמי. המענה האנושי של מזכירה מקצועית יתן לך את התדמית והשירות שכל עסק מכבוד חייב להציג.

מכפיל כוח - עד כ 5% משיחות לעסק מתבצעות בזמן שהעסק 'תפוס' בשיחה אחת לפחות. כאשר העסק קטן, תוכלו להימנע מאיבוד השיחה הכפולה ע"י גיבוי מקצועי של המוקד החכם והגמיש בג.ש פתרונות מכירה אפקטיבים.