אודותנו - Smart Call-Center

ג.ש פתרונות מכירה אפקטיביים בע"מ - רקע והישגים

ג.ש. פתרונות מכירה אפקטיביים בע"מ נוסדה ב 2013 על ידי שני מנהלים המתמחים בשיווק ומכירות שניהל שניהלו את הפעילות הכוללת של חברת נביעות טבע הגליל.
צוות המייסדים החליט ליצור מערך ייחודי העונה על צרכי המכירות והשיווק של תאגידים בתחום מוצרי הצריכה ומתן פתרונות למוקדי מכירות/ נציגי שטח/ תאומי פגישות/ייצור לידים סקרי חוץ הדרכות במכירות שימור לקוחות/שרות לקוחות שיפור תהליכי מכירה אימון אישי והדרכות קבוצתיות הפיכת היתרונות שלנו כחברה לתועלות ללקוח. 
בנוסף החברה מתמחה ביצור לידים/מתעניינים לחברות תאומי פגישות ממוקדות שרות לקוחות ניהול מוקדים ובנית מוקדי מכירות/שרות. כמו כן, אנו מבצעים פרויקטים של ליווי מערכי מכירה בחברות ישראליות ובינלאומיות. 
החברה מונה כ25 עובדים במספר מחלקות לפי תחומי העיסוק.

אז מה מיוחד בחברה? יכולת מענה למספר רב של תחומי פעילות, ניתוח וקבלת דוחות סטטיסטים על כל פעילות לפי פילוח פיזור ארצי (תשתיות בכל חלקי הארץ), שיתופי פעולה עם מספר רב של משווקים מורשים​ ועוד.
 

Call-Center חכם בשירותך

הצוות המקצועי של ג.ש פתרונות מכירה אפקטיביים בע"מ, חי ונושם את תהליכי המוקד החכם למעלה מעשור, במסגרות שונות ומגוונות, בתנאי עבודה מאומצים ואת כל הנסיון והידע גייסנו 
כדי לספק לכם שירות מקצועי, מהימן ויעיל. במסגרת שירותי המוקד החכם, תוכלו להגדיל מכירות במספר דרכים - טיוב מסדי נתונים, טלמרקטינג ממאגרים בלעדיים שלנו, 
שיחות תיאום פגישות פרונטליות ועוד.​

משימתנו

אנו נדאג לתת לכם את השירות הטוב, המתקדם והמועיל ביותר במסגרת המוקד החכם שיפעל בשירותכם - עובדים מקצועיים, טלפניות אדיבות, צוות מגובש ומאומן שיפעיל את כל כישוריו ונסיונו עבור מכירת המוצר/שירות שלכם ו/או תיאום פגישות. 

למה לבחור בג.ש פתרונות מכירה אפקטיביים בע"מ?

ללקוחות שכבר עבדו עימנו התשובה ברורה ונשמח אם תסתכלו בהמלצות השונות שקיבלנו. לקוחות חדשים יהנו מיחס VIP מהיום הראשון, כראוי לחברות בסדר גודל שאיתן אנו עובדים. ארגונים מובילים במשק הישראלי וגופים פרטיים נעזרים בשירותי המוקד החכם ונהנים מהגדלת מכירות/מודעות וטיוב נתוני מאגרי לקוחות.
 

הכירו את הצוות שלנו

סניף כפר סבא - חוד החנית של מוקדי טלמרקטינג / טלמיטינג

אתם מוזמנים לבקר! סניף כפר-סבא (התע"ש 25) של ג.ש פתרונות מכירה אפקטיבים בע"מ נפתח ולא סתם...